fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

3.b klass sai kooliaasta lõpus kaks peapreemiat

19.06.2018

Meie koolist võtsid projektist “Tere, Kevad 2018!” osa: 1.c, 2.c, 3.a ja 3.b klass. Projekt kestis terve teise poolaasta. Vaadeldi loodust, pildistati, saadeti pilte ja toimus üle-eestiline loodusviktoriin. Viktoriinist võttis nooremas vanusegrupis (1.–4.klass) osa 167 gruppi üle Eesti. Neist 46 rühma said maksimumtulemuse. Loosi tahtel sai preemia Audentese erakooli 3.b klass. Samuti valiti fotokonkursi üheks nädala lemmikuks nende foto “Külaline klassi akna taga”.

Tervise Arengu Instituut korraldas VEPA klassidele konkursi “Olen VEPA”, millest võttis meie koolist osa samuti 3.b klass. Peale selle, et nende töö oli konkursil esimene, mis võistlusele jõudis, said nad ka peapreemia osaliseks. Töö koosnes laste tehtud juttudest ja luuletustest, mis ühiselt plakatile kokku koondati. Eraldi said tänukiidu Mirell Rummel ja Tristan Tamm väga isiklike ja soojade juttude/luuletuste eest.

Klassijuhataja Tiina Rum käis VEPA tänuüritusel preemiat vastu võtmas.

Jalus