fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

3.b klassi märtsikuu projekt keskendus kuldnokale

06.04.2021

Märtsikuus oli 3.b klassi projektiks „Aasta lind 2021 – kuldnokk”. Projektiga alustati koolis, kuid lõpetati distantsõppel. See tõi kaasa uued väljakutsed, mis tegi kogu projekti ka palju põnevamaks.

Kunstiõpetuses tegid lapsed kuldnoka mosaiikpilte. Valmisid tõelised ilusad kuldnokad.

Tööõpetuses voolisid lapsed kuldnokki ja meisterdasid neile ka pesakastid. Marta oli nii tubli, et tegi isaga ka päris kuldnoka pesakasti.

Loodusõpetuses kuulati kuldnoka laulu ning õpilased täitsid erinevaid töölehti kogumikust „Kuldnokk laulab…”. Selle põhjal koostati ka mõistekaart.

Klass osales ka Eesti Ornitoloogiaühingu ja Tartu Kunstimuuseumi joonistuskonkursil „Kuldnokk postkaardil”. Eesti keele tunnis tutvuti erinevate raamatutega, kus kuldnokast juttu. Õpilased leidsid tema kohta rahvapärimuslugusid ja kirjutasid haikusid:

Midagi on õhus
kuldnokk saabub täna
see on kevade.
/Marta/

Kuldnokk kollane
sibrusäbru sinine
me kuldnokake.
/Omayah/

Kuldnokk saabund´d taas
tere ütleb meile ta
lilled ärkavad.
/Rebeca/

Lisaks said lapsed kokku panna digipuslet ja vaadata kuldnokast filmi.

Jalus