fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

3.b klassi õpilased tegid ise filme

13.04.2018

Kui kerge või raske on teha üht nuku- või animafilmi? Sellele küsimusele käisid vastust saamas 3.b klassi õpilased, kes külastasid Filmimuuseumi.

Lastel oli võimalus rühmades teha animafilmi. Filmid loodi algusest lõpuni täiesti ise. Tegelasteks said läbivõetud projektidest tuntud sipelgas, mesilane ja orav. Kõige põnevam hetk oli lõpptulemuse vaatamine. Selle vaatamisest ei väsitud, vaid lasti mitu korda korrata.

Oli võimalus tutvuda ka filminduse köögipoolega. Tehti ühiselt mitu videoklippi, mindi filmi sisse ja tunti, kuidas reaalsus võib hetkega võluväel muutuda.

3 tundi tööd muuseumis läks nii kiiresti, et lapsed ei saanud arugi. Tagasiteel kooli oli paljudel mõttes, et sinna lähevad nad kindlasti veel tagasi.

Jalus