fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

3.c klass läks vaheajale kevadpeoga

25.04.2019

Veel õppeperioodi viimasel päeval, 18. aprillil, olid 3.c klassi lapsevanemad oodatud kooli, sest lapsed ja kaks õpetaja Anu olid ette valmistanud vahva kevadpeo.

Organiseerimine ja harjutamine algas juba märtsis ning tipnes päev enne pidu ühise küpsisetordi valmistamisega peolauale. Lapsed olid elevil, klassiruum sätiti kauniks ja oligi käes aeg eeskavaga vanemate ette astuda.

Kevadpeol meenutati lõppevat kooliaastat ja räägiti loetud raamatutest. Laste lemmikuks oli sel õppeaastal „Viplala“ raamat nii, et pole ime, et just Viplala 3.c klassi kevadpidu külastas. Olles sattunud äkitselt peole ja klassiruumi, ehmus ta aga ja jõudis kiviks tinistada ühe õpilase ja ka õpetaja. Lugu lõppes ikkagi õnnelikult – kivikujud said tagasi inimesteks, Viplala lastega sõbraks ning mindi üheskoos küpsisetorti sööma. Kook maitses muidugi imehea! „Ise tehtud, hästi tehtud“ võib 3.c klass rõõmsalt öelda kogu kevadpeo kohta.

Suured tänud muusikaõpetaja Anule, kes peo korraldamisel nõu ja jõuga abiks oli!

Jalus