fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

3.c klass öömatkas Valgejärvel

12.10.2018

8. oktoobri õhtupoolikul toimus 3.c klassi õpetaja, õpilaste ja lapsevanemate ühismatk Ellamaale, Valgejärve matkarajale. Raja parklas koguneti kell 18.00 ning matk võiski alata. Kõigepealt tuli käia metsarajal, siis algas üle järve viiv kitsas ja vastavalt ilmale ka libe laudtee. Rabatorni jõudmise ajaks hakkas juba hämarduma ning tuli välja otsida kaasa võetud abivahendid – tasku- ja pealambid. Edasi seikleski juba otsekui suurte ja väikeste jaaniusside seltskond. Söögipaus sai peetud hundiaia kõrvale ehitatud vigvamis, mis väljaspoolt paistis üsna pisike, ent oli seest siiski avar, mahutades kogu 3.c klassi seltskonna. Raja lõpusirge läbiti juba pilkases pimeduses, kuid seda põnevam ja ekstreemsem kogu matk tundus.

Sai nalja, tunti väsimust, kell sai juba palju ja järgmisel päeval olid 3.c klassi lapsed ennekuulmatult unised ning kurtsid haigeid jalalihaseid, aga muljed olid head ja kõige rohkem meeldis muidugi PIMEDUS.

Nüüd teab 3.c klass, et üheskoos võib küll luurele minna.

Jalus