fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

3. klassid käisid ühismatkal

03.10.2022

3. klassidel on tore traditsioon teha ühiselt õppeaasta algul üks meeleolukas väljasõit loodusesse. Seekord ootas neid põnev matkarada Suurupis. Esimene peatuspaik oli Peeter Suure merekindlus. Omal ajal jälgiti sealt laevade liikumist Läänemerel. Kõigil õnnestus ronida kindluse katusele, kust avanes hea vaade lagunenud suurtükipatareidele ning meresidekeskusele.

Mööda põnevat kõrget merekallast jõuti kaunisse liivaranda, kus oli paras hetk teha söögipaus. Lastel õnnestus ehitada mitmeid kivitornikesi ja proovida lutsukivi viskamist. Ainus võimalus teed jätkata, oli kivisest paljandikust üles ronida. Nii sai ennast proovile panna – kõik said hakkama! Jätkates matkarada, kõrgus kõigi ees äkki Suurupi tulejuhtimistorn. Maa-aluse käigu kaudu oli võimalik jõuda nii torni sisemusse kui ka eemale metsa alla. Tublid matkajad jõudsid lõpuks Suurupi randa ning seejärel sai teha toreda ühise pildi Vabadussamba juures. 3. klassid said nautida kuldset sügisilma ning toredat koosolemist.

Jalus