Otsi

SPORDIKLUBI

Ujujatele Eesti lühirajaja meistrivõistlustelt 4 pronksist autasu

23.12.2019

Möödunud nädalavahetusel toimusid Sõle Spordikompleksis Eesti lühiraja meistrivõistlused ujumises. Kolm päeva kestnud võistlusest võttis osa üle 400 sportlase 30 klubist ning Audentese Spordiklubi oli esindatud 35 sportlasega.

Tihedas konkurentsis saavutas 400m vabaltujumises pronksmedali Heleri Zirk. Poodiumile viis tulemus 4.27,92 ning aeg 9.38,46 andis kaks korda pikemal distantsil Zirkile 4. koha.

Poodiumile võitles end ka Karolin Victoria Kotsar 200m vabaltujumises tulemusega 2.07,54, sellega kindlustas Kotsar endale koha noortekoondises. Lisaks saavutas ta 200m liblikujumises 5. koha tulemusega 2.36,51 ja 400m vabaltujumises tagas aeg 4.31,29 6. koha.

Pronksmedalid riputati kaela ka 4x50m vabastiili teatevõistkonnale, kes finišeerus tulemusega 1.48,39. Poodiumile astus võistkond koosseisus Heleri Zirk, Karolin Victoria Kotsar, Isabel Sarap ja Diana Kornet. Autasulisele kohale ujusid end ka 4x100m kombineeritud ujumise Audentese võistkond, kes lõpetasid tulemusega 4.30,46 kolmandal kohal. Võistkonda kuulusid Heleri Zirk, Smaragda L. Sarana, Diana Kornet ja Karolin V. Kotsar.

Lisaks medalitele saavutati esikuuiku kohad järgmistes teateujumistes:

• 4x100m meeste vabastiilis saavutati 5.koht tulemusega 3.35,21 (Kristjan E.Uriko, Patrick Orav,Tristan Tammis, Gregory Kask)
  • 4x50m meeste vabastiilis saavutati 6.koht tulemusega 1.37,45 (Gregory Kask, Patrick Orav, Kristjan E.Uriko, Tristan Tammis)
  • 4x50m MIX vabastiilis saavutati 6.koht tulemusega 1.41,76 (Kristjan E. Uriko, Heleri Zirk, Karolin V. Kotsar, Gregory Kask)
  • 4x50m kombineeritud teateujumises saavutasid tüdrukud 6.koha tulemusega 2.02,44 (Heleri Zirk, Smaragda L. Sarana, Diana Kornet, Karolin V. Kotsar)

Individuaalselt pääsesid finaali veel mitmed ning 8 parima hulka tulid:

• Diana Kornet 50m rin-33,97 6.koht ; 200m lib-2.41,79 7.koht; 50m lib-28,94 8.koht; 100m lib-1.05,10 8.koht.
  • Smaragda Luchia Sarana 200m lib-2.35,90 4.koht.