fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Oliver Kruuspan ja Liisa-Maria Lusti krooniti mitmevõistluse Eesti meistriteks

21.01.2020

18.-19. jaanuaril toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti U20, U18, U16 ja U14 talvised mitmevõistluse MV kergejõustikus.

M U18 seitsemevõistluses võttis Audentese Spordiklubi kaksikvõidu. Oliver Kruuspan võitles välja kuldmedali 4836 punktiga ning talle järgnes klubikaaslane Jaroslav Sivuha, kes kahe päeva jooksul esimesele tihedat konkurentsi pakkus. Sivuha lõpetas esimesena küll viimase alana peetud 1000 m jooksu, kuid sprindialadel head kiirust näidanud Kruuspan jäi siiski püüdmatuks.

N U18 viievõistluses 3 alavõitu võtnud Liisa-Maria Lusti kogus kuldmedalit võites isikliku rekordi väärilised 3883 punkti. Lusti oli kiireim 60 m tõkkesprindis ajaga 8,81, parim kõrgushüppes 1.74 meetriga ning ka pikima hüppe omanik kaugushüppes, kus ta maandus 5.93 meetri kaugusele. Teist kohta edestas Lusti enam kui 150 punktiga.

M U20 vanuseklassis võitlesid mõlemal päeval medalite eest Tony Ats Tamm ja Deniel Kedrov. Esimesel päeval 6.79 meetriga kaugushüppe alavõidu võtnud Tamm ületas päeva viimasel alal – kõrgushüppes – klubikaaslase Kedrovi eeskujul latile seatud kõrguse 1.98. Alavõit läks vähemate ebaõnnestunud katsete tõttu just Kedrovile. Teist päeva võimsa hooga jätkanud Tamm pidi esikoha loovutama aga teivashüppes, kus vanuseklassi rekordit omav Eerik Haamer ületas 5 meetrit ning tõusis uueks liidriks. Viimasel alal esikolmes muutusid ei toimunud ning 5244 punkti kogunud Tamm sai kaela hõbemedali ning pronksmedal 5147 punktiga kuulus Andrejevile.

N U16 vanuseklassis esindas ainasana Audentese huve Mirtel Klaar, kes viie ala tulemusena kogus pronksmedali väärilised 3107 punkti. Stabiilset minekut näidanud Klaari jäi esikohast lahutama kõigest 72 punkti.

Jalus