fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

4.–9. klasside õpilastele toimus kiusamise vastane loeng „Ei kiusamisele!“

14.04.2015

Loen_Ei-kiusamiseleTeisipäeval, 14. aprillil külastasid 4.–9. klasside õpilasi tuntud noored muusikud – laulja Helen Adamson, kitarrist ja laulukirjutaja Margus Vaher ning trummar Oliver Rõõmus. Seda aga hoopis ebatavalisel põhjusel.

Teemaks ei olnud mitte muusika vaid hoopis kiusamine, nii koolis kui ka elus. Sellisel viisil, mil noored vestlesid noortega, tundus tegemist olevat just väga õige lähenemisega. Muusikud rääkisid oma kooliaegsetest kogemustest, vaadati koolikiusamise vastase kampaania videot ning loomulikult esitati mõned lauludki. Kes soovis, sai ka autogrammi.

Tegemist oli kampaaniaga „Ei kiusamisele!“, mida koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga viivad vabatahtlikud läbi koolides üle Eesti.

Jalus