fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

4.a klass osales Loodusmuuseumi mikroskoobitunnis

04.03.2019

4.a klass tutvus Eesti Loodusmuuseumi mikroskoobitunnis erinevate rakkudega. Muuseumitund oli heaks võimaluseks ise praktiliselt kinnistada juba koolitundides varem õpitud organismide mitmekesisuse teemat. Üherakulisi elusolendeid sai uurida nii valmis preparaatidelt kui ka heinaleotisest. Oma silmaga amööbi, viburlooma ja kinglooma nägemine mikroskoobist tekitas äratundmisrõõmu kui ka parajat elevust. Iga laps sai ka sibula kattekoest valmistada ise preparaadi, et uurida taimset hulkrakset organismi. Tunni lõpus täideti ka õpitu kinnistamiseks tööleht.

Mikroskoobitund möödus kiirelt. Lapsed olid asjalikud ja teadmishimulised. Nii mõnigi lubas tunni lõppedes endale koju soetada nüüd mikroskoobi.

Jalus