fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

4.b klassi õpilased esitasid kevadpeol näidendi „Elagu Kristjan Jaak!“

26.05.2015

Esmaspäeval, 25. mail esietendus 4.b klassi kevadpeol lapsevanema Loone Otsa näidend „Elagu Kristjan Jaak!“.

Näitemäng viis meid ajas tagasi 19. sajandisse, mil eesti soost üliõpilasi oli vähe ja enamik ülikoolis käivatest noortest sakslased. Näidend räägib sõprusest, sallivusest ja meie ilusast eesti keelest.

Näitlejad on küll kõigest 10-aastased poisid ja tüdrukud, kuid just sellele klassile on väga olulised sõprussuhted ja üksteise mõistmine. Laste soovil ja klassijuhataja Katrin Mõttuse kaasabil see lavaküpseks saigi.

Loone Ots on kultuuriloolane, kes õppinud Tartu Ülikoolis eesti filoloogiat ning magistrantuuris rahvaluulet; filosoofiadoktor pedagoogika alal. Ta on kirjutanud mitmeid näidendeid, aime- ja lasteraamatuid ning avaldanud kaks luulekogu. Mitmed tema näitemängud on lavale jõudnud, seda nii professionaalide kui ka harrastajate esituses. Loone Ots on Eesti Lastekaitse Liidu president.

Jalus