fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

4. klass võitis liikumiskampaania „Terves kehas terve vaib”

13.04.2022

Eesti Terviserajad korraldas veebruaris ja märtsis liikumiskampaania „Terves kehas terve vaib”, mille raames paluti koolidel korraldada mõni ainetund terviseradadel ning saata toimunust fotosid või videoid. Konkursile esitati ligi 100 võistlustööd ning žürii pidi valima neist parimad, kes võitsid enda koolile iseteenindusliku rattaremondipunkti.

Kuna meie kool teeb sügisel tihtipeale kehalise kasvatuse tunde Järve terviserajal ja talvised suusatunnid toimuvad Nõmme-Harku terviserajal, siis otsustasidki kehalise kasvatuse õpetajad, et võtame samuti kampaaniast osa. Meie kooli 4.b klass koos klassijuhataja ja kehalise kasvatuse õpetaja Piibe Tammemäega mõtlesid ja teostasid väga huvitava video idee – Vahvad viisid terviseraja läbimiseks. Video valiti žürii poolt kampaania üheks võitjaks ning juba sel kevadel paigaldatakse meie kooli juurde rattaremondipunkt.

Loen lähemalt

Vaatan 4.b klassi videot

Jalus