fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

4. klassi õpilane saavutas I koha Tallinna koolide ettelugemise võistluselt

31.10.2022

20. oktoober on Eestis ettelugemise päev, mille tähistamiseks toimus kolmapäeval, 19. oktoobril Eesti Lastekirjanduse Keskuses Tallinna koolide 4. klasside ettelugemise võistlus „Ühes väikeses Perviku raamatus“, mis oli pühendatud armastatud lastekirjanik Aino Pervikule. 21 julget esinejat lugesid jutte lastekirjaniku loomingust. Võistulugemisel saavutas meie kooli 4.b klassi õpilane Meri I koha. Tema juhendajaks oli eesti keele õpetaja Lea Heier.

Laupäeval, 22. oktoobril toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses Laste ja noorte kirjandusfestival Luup raames üle-eestiline 4. klasside ettelugemise võistlus. Finaalvõistlusel osalesid igast maakonnast ning Tallinnast ja Tartust eelvoorude võitjad. Žürii kiitis ja tänas kõiki ettelugejaid ja nentis, et sel aastal oli esinejate tase ühtlaselt kõrge. Iga lugeja sai uue esinemiskogemuse võrra rikkamaks, nautis meelelahutust Kunksmooriga ning küllaga põnevust pakkus ühine Eesti meremuuseumi Paksu Margareeta külastus.

Palju õnne ja jätkuvat lugemislusti Merile! Aitäh õpetaja Leale!

Jalus