fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

4. klassid käisid Kellerteatris

11.11.2022

Hingedekuu alguses külastasid 4. klassid Eesti noorimat professionaalset põnevusteatrit – Kellerteatrit, et üheskoos vaadata G. Osteri fantaasialennukatel õuduslugudel põhinevat lavastust „Õuduste kool“. Mitmed õpilased lugesid ka eelnevalt kooliteemalise jubejuttudega raamatu läbi. Pärast etendust arutlesid õpilased eesti keele tundides loetu põhjal ja teatris nähtud teemadel, kirjutasid ka oma esimesed arvamuselood.

Mõttekilde laste kirjutistest:

Me käisime neljandate klassidega Kellerteatris vaatamas etendust „Õuduste kool“. Vanasti oli selles hoones püssirohuait. Etendus oli fantaasiarohke, dramaatiline ja põnev, ei olnud üldse õudne. Näitleja suutis väljendada mitut rolli samaaegselt. Ka heliefektid olid väga head ja valgustus huvitav.
Carl 4.b

„Õuduste kool” tekitas mul mõnikord ärevaid ja hirmsaid tundeid. Ma tahaksin eraldi välja tuua näitleja, sest ta oli mõnes kohas naljakas ja mõnes kohas ehmatas meid. Mulle ei meeldinud see, et etendus ei olnud liiga hirmus ja kestis vähe. Ma soovitan seda teistele siis, kui etendust tehakse hirmsamaks.
Lukas 4.a

Mina käisin Kellerteatris esimest korda. Ma arvan, et see on parim teater, kus olen käinud. Mulle meeldis eriti see, et etenduses mängis ainult üks näitleja – Tarmo Männard. Ta haaras publiku oma mänguga täiesti kaasa. Ma sain nüüd aru, et monoetendused on minu lemmikud.
Karola 4.c

Alguses, enne etendust oli mul pingeline tunne, et kui õudseks võib see etendus minna. Etenduse sisu rääkis tavalisest koolist, kuid seal juhtusid imelikud asjad. Kogu etenduses mängis üks näitleja mitut rolli. Etenduses kasutatud vana mööbel oli minu arust lahe. Minu jaoks ei olnud etenduses õudsed kohad üldse nii hullud, kuid paljudele publikust küll. Etendus sobib rohkem inimestele, kellele meeldivad õudsed asjad. Õuduste armastajatele sobiks ära lugeda ka raamat.
Miira 4.a

Ma nägin laval ainult ühte inimest, kes mängis mitut rolli korraga. Mulle ei meeldinud tema esitus, sest mulle ei meeldi õudukad. Ma tundsin ennast etenduse ajal väga halvasti ja ma ei soovita seda nii väikestel lastel vaadata. Saan aru, et etenduse eesmärk on tekitada lastel hirmu, aga miks see vajalik on?
Mattias 4.a

„Õuduste kool“ oli väga põnevalt lavastatud, aga ma tahaksin ikka, et mängiks rohkem näitlejaid.
Mulle meeldis väga, kuidas valgusega mängiti – see andis etendusele rohkem elu.
Maria 4.b

See oli tore ja sisukas näidend. Näidend tekitas nii põnevust kui ka kõhedust, sest oli ootamatuid ja ettearvamatuid hetki. Seal olid väga etendusega kokku sobivad helid, samuti oli ka näitleja roll väga hea ja see näitleja sobis täielikult sellesse teatrisse. Publik vaatas ja jälgis hoolega, mis lavastuses on või juhtub. Ma soovitaksin seda näidendit pigem natuke suurematele.
Mia Marii 4.a

Üks meesnäitleja mängis läbi erinevate tegelaste mitu omanäolist lugu. Kõige erksamalt jäi mulle meelde muusikaõpetaja tegelaskuju, kuna oli usutavalt esitatud.
Roger 4.c

Ma nägin laval meest, kes mängis kõiki rolle. Ma polnud varem kunagi midagi sellist näinud. Mulle meeldis selles lavastuses see, et näitleja tegi head tööd. Ma tahaks välja tuua helilooja, sest muusika oli hästi valitud.
Magnar 4.a

Olin raamatu ka eelnevalt läbi lugenud ja see toetas vaatamist. Mulle meeldis absoluutselt kõik. Soovitan seda etendust vaatama minna kõigil, kellele meeldivad õuduslood.
Märt 4.c

See etendus oli täpselt sama hea kui raamat, kuigi mõned lood olid välja jäänud. Väga põnevad hetked olid need, kui näitleja pimedas liikus ja ehmatas meid. Kõige naljakam oli aga see, kui ta loo alguses noaga vorsti sõi. Pärast etendust, annetasin ka Kellerteatrile raha ja uksel ehmusin päris esimest korda, kui näitleja meid ehmatas. See etendus oli väga tore.
Siim Oliver 4.c

Mõned isegi kiljusid lõbu pärast. Kõigil õpilastel olid teatrist tulles rõõmsad näod ja see on kõige tähtsam. Mulle meeldis etendus väga, ainult seal ei olnud kõiki raamatu lugusid. Teatrietendus oleks võinud olla veelgi pikem.
Meri 4.b

Jalus