fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

4. klassid käisid õppekäigul Kadrioru muuseumis

12.10.2018

4. klassid külastasid koos vene keele õpetajate Olga Tenno ja Jelena Panfilovaga oktoobris Tallinna Kadrioru muuseumi näitust „Vana palee“ saladused – tutvumine Peetri majamuuseumiga teema „Linn“ raames.

Nüüdisaegne muuseum on ka hariduskeskus, kus uute teadmiste omandamiseks sukeldume minevikku, ning saame näha ja tunda ajalugu. Muuseumi tunnis tutvuti 17. sajandi lõpust pärineva suvemõisa ajalooga. Uuriti, miks ostis Peeter I maja Kadriorgu ja nimetas selle vanaks paleeks ning kellega koos Peeter palees elas. Tunni jooksul tutvuti püsinäitusel olevate esemetega, kus õpilased omandasid uusi teadmisi maja ja selle omanike kohta.

Muuseumipedagoogi juhendamisel toimus tund interaktiivses vormis, kus kõik õpilased said võimaluse väljendada oma mõtteid ja näidada oskusi kaaslastele. Saadi teada, millised on lood Peeter I–se ja Katariina kohta, mida esemed endas kannavad. Muuseumitund täiendas kooliprogrammi ja laiendas silmaringi.

Jalus