fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

4. klassid tegid tutvust Jõgevamaaga

13.10.2022

Septembri keskpaigas otsustasid 4. klassid, et tuleb kaunist sügist ära kasutada ja seepärast võeti ette ühine retk Jõgevamaale. Hommikul viis buss neid esimesena Põltsamaale, kus õppejuht Külli Arand oli neile giidiks – ta tutvustas Põltsamaa ajalugu, rääkis linnakese paljudest sildadest ja roosiaiast. Koos imetleti lossi, peatuti Põltsamaa keskväljakul ja külastati mitmeid parke. Kõik said veidi ka vihma krae vahele, aga eks iga laps tahab vahepeal kastmist saada.

Peale jalutamist armsas Põltsamaa linnas ja väikest kehakinnitamist, sõideti edasi Toretallu, mis asub Uuevälja külas. Perenaine Kristi rääkis lähemalt labürintidest ja maisist. Kui uued teadmised käes, oligi paras aeg end proovile panna suures maisilabürindis. See oli tõeline katsumus, sest mais teadupärast võib kasvada kuni 3 meetri kõrguseks ja labürindiradasid pidi liikumiseks tuli kasutada kaarti, et leida üles kontrollpunktid. Meie lastele on kaardiga orienteerumine õnneks tuttav ja enamik rühmasid leidsid vajalikud kohad üles. Veel sai Toretalus lähemalt tutvuda erinevate koduloomadega ja osadele neist isegi pai teha. Õpilased kohtasid seal näiteks sigu, hanesid, kalkuneid, kanu, kasse, poni, kitsesid, lambaid ja teisi taluloomi.

Päev oli täis tegutsemist ja aeg möödus kiiresti. Peale lõunat asuti tagasiteele pealinna kaasas uued tarkused, värskest õhust punetavad põsed ja taskus maisitõlvikud.

Jalus