fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

4. koht Tallinna koolide õpioskuste võistlusel

08.06.2021

Audentese erakooli 5. klassi võistkond saavutas 5. juunil Gustav Adolfi Gümnaasiumis toimunud Tallinna koolide õpioskuste võistlusel suurepärase 4. koha. Võistkonda kuulusid Gabriela Kuusk, Anette Läll, Hendrik Jervan, Else Janelie Kalmus, Katriin Luuse. Õpilasi juhendasid õpetaja Ülle Hanni ja õppejuht Külli Arand.

Õpioskuste võistluse Tallinna piirkonnavooru olid oodatud osalema need 20 võistkonda, kes said 2020/2021 õppeaasta koolivoorus enim punkte. Õpioskuste võistluse ülesannete lahendamine eeldas oskust kasutada erinevaid teatmeteoseid ja muid teabeallikaid ning oskust saadud teavet kasutada. Oli ka mitmeid praktilisi ülesandeid nagu heegeldamine, voltimine ja lipsusõlme tegemine. Võistlus oli korraldatud töötubadena. Igas töötoas oli ülesannete lahendamiseks aega 25 minutit. Oluline oli meeskonnatöö oskus.
Tähelepanu tuli pöörata ka vastuste vormistamisele ja viitamisele.

Jalus