fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

4. mail alustame välitreeningute ja reaalajas toimuvate veebitreeningutega

30.04.2020

Riigis kehtestatud eriolukorra tõttu on kõik spordikeskused ja -klubid – sh Audentese spordikeskus – endiselt suletud. Küll aga tohib alates 2. maist treeninguid korraldada välitingimustes, kui rühmas on koos treeneriga kuni kümme liiget.

Esmaspäevast, 4. maist alustame

  • reaalajas toimuvate veebitreeningute ja
  • kümneliikmelise rühma välitreeningutega.

Veebitreeningud toimuvad tunniplaani järgi. Selline treening võimaldab sportida mugavalt, kodust lahkumata, jälgides treeneri juhiseid otsepildi kaudu. Treeningud on kõigile tasuta.

Loen veebitreeningute kohta lähemalt

Välitreeningud toimuvad tunniplaani järgi Audentese staadionil ja territooriumil. Kuna kohtade arv on piiratud, siis tuleb treeningule registreeruda veebilehel oleva broneerimissüsteemi kaudu või telefonil 699 6699 (treeningupäevadel kell 9–18). Treeningul osalemine maksab paketi ja perioodikaardi omanikule 3 eurot ja teistele 5 eurot. Treeningu eest saab tasuda administraatori juures vaid pangakaardiga. Sisenemine spordikeskusesse toimub sisehoovi uksest. Välitreeningule tulles ja seal osaledes tuleb järgida välitreeningute kodukorda.

Loen välitreeningute kohta lähemalt

Tunniplaanid avaldame nädala kaupa ning edaspidi lähtume treeningute sageduse ja kellaaja planeerimisel klientide tagasisidest.

Kuna välitreeningutel on inimeste arv piiratud ning me ei saa pakkuda tavapärast teenust (klient ei pääse riietus- ja pesuruumi, ujulasse, jõusaali ja kergejõustikuhalli), on kõik paketilepingud ja perioodikaardid endiselt peatatud. Märtsikuu eest tasutud, kuid kasutamata treeningupäevad saab järele teha kohe, kui olukord riigis normaliseerub ja me saame spordikeskuse uuesti avada.

Jalus