fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

5.–7. klassi õpilased osalesid vene kultuuri festivalil

25.10.2018

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumis toimus 18. oktoobril vene kultuuri festival. Festivali põhieesmärkideks olid tutvumine kooli ajaloo ja traditsioonidega, õpilastel loovuse arendamine, koostöö teiste õpilastega, arendada enesekindlust töös, arendada esinemise julgust ja oskust, laiendada õpilaste silmaringi ning suurendada huvi vene kultuuri vastu.

Festivalil osales 12 kooli ning õpilasi oli kokku 84. Festivali külalisteks oli Vene saadik Eestis, kesklinna vanem ja teised, kes tegelevad vene kultuuriga Eestis. Festivali kavas oli rahvusmuusikaansambli “Kuldsed mäed”, Tallinna Balletikooli õpilaste, tantsustuudio “Graatsia” laste ning ansambli “Kadrill” esinemine.

Meie koolist osalesid festivalil Evelin Haasma 5.b klassist, Elisabet Kruusa 5.c klassist, Arina Sljusar ja Iris Laur 6.b klassist, Karina Inno, Anna Vunš ja Eveliina Ridala 7.a klassist, Divia Thakur 7.b klassist ja ka vene keele õpetaja Jelena Panfilova.

Festivali raames toimusid meistriklassid ja õpilaste tööde demonstreerimine “Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi sünnipäev” teema raames. Kõik festivalil osalejad said Vene Haridus- ja Heategevusühingute Liidult tunnistuse ja meened Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumilt.

Jalus