fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

5.–9. klasside Playback showl jäljendati erinevaid muusikastiile

12.02.2016

Neljapäeval oli kooli aulasse kogunenud kõikvõimalikud popstaarid, kelleks olid kehastunud 5.–9. klasside õpilased. Playback show võis alata, ka publikuks olid popstaarideks riietunud koolikaaslased. Tõeliseid staare on üsna raske jäljendada, tuleb selgeks õppida laulu sõnad, liikumine ja riietuda vastavalt muusiku väljanägemisele.

Playback showd juhtisid 8.b klassi õpilased Laura Andla ja Helena Narmont, kes korraldasid selle ürituse oma loovtöö raames. Žüriilaua taga olid istet võtnud muusikaõpetaja Liisi Altsaar, geograafiaõpetaja Meelis Muuga, ajalooõpetaja Pille Rohtla ja inglise keele õpetaja Age Osik.

Muusikapalu, mida jäljendati, oli väga erinevaid. Mõned läksid tagasi 80-ndatesse aastatesse, teised esitasid hetke noorte lemmikuid ja nii mõnigi klass tõi lavale mitu erinevat laulu. Publik saalis rõkkas iga etteaste järel ja kui kõik etteasted said vaadatud, oli žüriil vaja välja valida esikolmik.

Kõik klassid said tänukirja osalemise eest ja kommikoti maiustamiseks. Kolmanda koha sai 5.b klass, kes esitas ühtekokku 3 erinevat laulu. Tüdrukud matkisid poistebändi One Direction ja oma lemmikut Justin Bieberit. Poisid jäljendasid ansambel Trafficu lugu “Eliisele”, milles laulsid otse laval ning teenisid sellega nii žürii kui pealtvaatajate tunnustuse.

Teise koha vääriliseks osutus 8.b klass, kes üllatas oma kostüümidega ja täpse video jäljendamisega. Esitati kolme erinevat lugu, alustati joonisfilmist “Lumekuninganna ja igavene talv” pärit looga “Let It Go”. Laval oli ringi liikumas lumememm, mis tõi saali palju elevust.

Esikoha ja kuldse karika vääriliseks sai 7.a klass, kes esitas kolme erinevat muusikapala, millesse olid kaasatud terve klassi õpilased. Alustati eestikeelse looga Meisterjaanilt, jätkati juba ajaloohõlma vajunud muusikapalaga “Wake Me Up Before You Go-Go”, kus laval vaid tüdrukud ning popurrii lõpetas Ott Sepa ja Märt Avandi lugu “Pilvede embuses”. Koostöö terve klassi vahel ja kõikide õpilaste kaasamine viis võidule.

Meeleolu saalist väljudes oli kõigil suurepärane, stiilinädala popstaari päev sai väärilise punkti.

Jalus