fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

5.a klass käis Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonnas

25.10.2018

Viimasel koolinädalal enne vaheaega külastas 5.a klass koos inglise keele õpetajate Age Osiku ja Riina Rosenfeldiga Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonda. Haruraamatukogud on enamikele tuttavad kohad, aga võõrkeelse kirjanduse osakonda olid siiani omal käel jõudnud vaid üksikud.

Kõigepealt tutvustati õpilastele raamatukogu, muidugi inglise keeles. Räägiti, mis keeltes raamatuid raamatukogus on ja kust neid leida võib, samuti kuidas sobivat raamatut kõige paremini üles leida. Selgus, et raamatukogus saab lisaks raamatute laenutamisele ja nende lugemisele veel muudki teha, näiteks mängida laua- ja videomänge, osaleda töötubades ning huviringides.

Raamatukogu tutvustusele järgnes praktiline ülesanne. Õpilased said loosiga ühe briti või ameerika kirjaniku nime, kelle raamat tuli võimalikult kiiresti raamatukogust üles leida. Pärast kirjanike ja raamatute tutvustust pidi õigele kohale tagasi viima mõne teise kirjaniku raamatu.

Raamatukogus veedetud aeg möödus kiiresti ja huvitavalt. Loodetavasti ei jää seekordne külaskäik viiendikele viimaseks ning õpilased leiavad võõrkeelse kirjanduse osakonna edaspidi ka omal algatusel üles.

Jalus