fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

5. ja 6. klassi õpilased lõimisid muuseumitunnis inglise keelt kunstiõpetusega

15.10.2018

Oktoobri alguses külastasid 5. ja 6. klassi õpilased Kumu kunstimuuseumi ja võtsid osa Konrad Mägi muuseumitundidest. Seekordsed külastused olid erilised, sest kogu suhtlemine toimus inglise keeles. On rõõm tõdeda, et meie õpilaste inglise keele kuulamis- ja rääkimisoskus pidas proovile suurepäraselt vastu.

Konrad Mägi elu ja värviküllase loominguga aitasid tutvuda erinevad mängulised tegevused. Näiteks viis täringumäng õpilased Konrad Mägi inspireerinud Euroopa paikadesse. Loovtööna sai iga osaleja värvimiseks tüki Konrad Mägi teose reprost, millest hiljem moodustus iga klassi suureformaadiline ühistöö. Lisaks tegid õpilased kunstiõpetuses oma lemmikmaalist foto ja täitsid selle kohta digiülesande. See andis võimaluse kasutada e-koolist pakutavat uut kodutööde saatmise lahendust.

Muuseumis kuuldut ja õpitut käsitleti hiljem erineva nurga alt nii inglise keele kui kunstiõpetuse tundides. Õpilaste hinnangul oli võõrkeelne muuseumitund uus ja huvitav kogemus.

Jalus