fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

5. ja 6. klassi õpilased osalesid vene kultuuri festivalil

02.11.2017

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumis toimus 19. oktoobril vene kultuuri festival. Festivalil osales 12 kooli. Festivali väisasid külalised, kelleks olid Vene saadik ja teised inimesed, kes tegelevad vene kultuuriga Eestis. Üritus oli pühendatud „S.Maršak ja K.Tšukovski – vene lastekirjanduse klassikutele“.

Audentese erakoolist osalesid järgmised õpilased: Marta Novikova ja Divia Thakur 6.b klassist, Regina Uustalo, Karina Inno ja Anna Vunš 6.a klassist ning Mia Masso 5.b klassist. Nendega koos osalesid üritusel ka vene keele õpetajad Jelena Panfilova ja Olga Tenno.

Õpilastele ja külalistele räägiti kirjanikest ning TKVG ja Tallinna Balletikooli õpilased esinesid oma etteastetega. Pärast kontserti jaotati õpilased töötubadesse, kus nad said teha pehmet mängupatja, viltida villast, proovida magnet täpitehnika stiili, teha vahast pilte, kollaaž-mosaiiki, savimaske ja maitsta vene kööki.

Kõik festivalil osalejad said Vene Haridus- ja Heategevusühingute Liidult tunnistuse ja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumilt meened.

 

Jalus