fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

5. klassi inglise keele tundide raames valmisid vahvad piltsõnastikud

24.10.2018

5. klassi inglise keele tundides on viimase kuu aja jooksul tehtud tutvust erinevate sõnaraamatute ja tähestikega. Loovülesandena tegi iga õpilane ka ise ühe piltsõnastiku. Teema valis igaüks ise vastavalt oma huvidele. Nõnda valmisid toredad tööd taimedest, loomadest, riikidest ja muusikainstrumentidest, aga ka multifilmi kangelastest, koti liikidest, köögitarvikutest ning sotsiaalmeediaga seotud sõnavarast.

Iga tähestiku tähega sõna leidmine osutus mõnikord keeruliseks ja siis tuli läheneda loovalt. Nii leiab spordialade piltsõnastikust Harry Potteri raamatutest tuttava lendluudpalli (inglise keeles quidditch) ning mööbliesemete sõnastikus pole mitte lihtsalt diivan, vaid U-kujuline diivan (inglise keeles U-shaped sofa).

Piltsõnastikud on tutvumiseks üles pandud väikese koolimaja teise korruse koridori.

Jalus