fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

5. klassi õpilane pärjati jutuvõistlusel „Minu esimene…“ eripreemiaga

22.03.2018

5. a klassi õpilane Jan Alex Alla pärjati eripreemiaga eesti õppekeelega koolide 5.–6. klasside jutuvõistlusel „Minu esimene…“, mille ülesandeks oli kirjutada isikupärane lugu mingist esimesest asjast/sündmusest/läbielamisest. Töid laekus võistlusele kokku 101 ja rõõm on seda suurem, et ka meie kooli õpilane väljavalituks osutus. Pidulik autasustamine toimus 20. märtsil Õpetajate Majas.

 

Jan Alexi jutt „Minu esimene koolipäev“

Oli vaikne öö meie külas. Õues oli pime, aga mina olin ikka üleval, sest järgmisel päeval oli esimene koolipäev. Ma mõtlen mitte esimest septembrit, mis oli väga lõbus, vaid päeva, kui hakkame õppima. Õpetaja ütles, et kindlasti ei tohi hilineda. Muretsesin tükk aega hirmsasti, et saan kohe alguses märkuse, aga lõpuks jäin ikkagi magama.

Hommikul proovis ema mind üles äratada, aga nüüd oli mul uni. Ma küsisin ema käest, mis kell on. Kui ema ütles, et veerand kaheksa, siis ehmusin kohutavalt. Kiiruga hakkasin hambaid pesema. Tõmbasin hammastest kaks korda üle ja panin riidesse. Maadlesin riietega kolm minutit. Ema tegi süüa, sõin ära ja kihutasin autosse istuma. Kell oli kaheksa, kui me liikuma hakkasime ja kool hakkas pool üheksa, aga mida mina nägin! Ummik! Tundsin, et nüüd hakkab nutt peale tulema. Väga närvi ajas mind see, et ema ja isa olid täiesti rahulikud. Järsku tundsin, et kõht hakkab ka valutama. Olin auto tagaistmel piinades, aga mu pere isegi ei märganud seda, vaid naersid ja rääkisid omavahel juttu. Kõik tundus lootusetu.

Lõpuks jõudsime kooli ja kell oli veerand üheksa. Läksin klassi ja sain aru, et muretsesin terve hommiku liiga palju, sest kõik läks väga hästi.

Jalus