fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

5. klassi õpilased osalesid vene keele üritusel „Lõbus tähestik“

17.05.2018

15. mail toimus Laulasmaa koolis vene keele Harjumaa koolidevaheline konkurss „Lõbus tähestik“. Meie koolist osalesid 5. klasside õpilased Laura Sooman, Henrietta Olak ja Mirabella Pello koos vene keele õpetaja Jelena Panfilovaga.

Üritusel osales kokku 14 Harjumaa võistkonda. Õpilasi oli nii Viimsist, Laagrist, Orust, Randverest, Järvekülast, Laulasmaalt, Haabneemest, Kehrast, Aegvidust, Ruilast ja kaugemaltki.

Konkursil lahendasid õpilased ristsõna, panid kokku puzzlet, kirjutasid vene keele tähestikku, tuvastasid täishäälikuid, arvasid sõnu tähtedest ning pidid kirjeldama pilte. Siis kui žürii luges punkte kokku, said osalejad viibida kooli õues, süüa maiustusi ja jagada muljeid. Meie kooli võistkond saavutas 7. koha neljateistkümnest osalejast.

Üritus oli väga vahva ning kõik osalejad said diplomi ja vene keele tähestiku. Konkursi korraldas Laulasmaa kooli vene keele õpetaja Niina Peerna.

Jalus