fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

5. klassi tüdrukud osalesid kokkamise töötoas

03.05.2019

Aprilli alguses käisid kõik 5. klassi tüdrukud koos käsitöö- ja kodunduse õpetaja Anneli Matalojaga Tallinna Ülikooli kodunduse õppeklassis kokkamise töötoas, mille teemaks oli „Toidud munast”.

Õpilastele toimus nii teoreetiline kui ka praktiline tund. Teooria tunnis said õpilased teada: milliste lindude munadest kõige rohkem toite valmistatakse ja milliseid erinevaid toite saab munadest valmistada. Saadi teada ka milliseid ülesandeid täidab muna erinevate toitude valmistamise juures ning vaadati üle ka muna koostis. Tunni lõpus said tüdrukud oma teadmised muna kohta proovile panna, ristsõna lahendamise näol.

Kõige üllatavam oli õpilaste jaoks see teadmine, et ka kanad söövad munakoori. Kõige maitsvam osa oli see, kui tüdrukud said kätt proovida erinevate munatoitude valmistamisega. Juhendamise abiga valmisid paprika rõnga sees praetud munad, pošeeritud munad, keedetud vutimunadest seened ning kohev omlett. Oli huvitav ja vaheldust pakkuv õppekäik.

Jalus