fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Viiendate klasside kevadpeol kõlasid laulud ja etendusid näitemängud

14.06.2016

5.a ja 5.b klassi ühisel kevadpeol olid kooli aulasse kogunenud vanemad, õed-vennad ja vanavanemad. Terve aasta jooksul olid õpilased muusikaõpetaja Anu Oti käe all omandanud erinevaid laule, mida kogu hingest sellel peol ette kanti. Kuna kõik õpilased ei saanud kontserdist osa võtta, osalesid puudujad ekraani vahendusel videoklippides, mis juhatasid sisse peo erinevad esinemisnumbrid.

Lisaks muusikale etendus 5.a klassi esituses näidend „Kirjanduse tund“, mille seadis lavale klassijuhataja Margit Kariis. 5.b klass etendas nende endi klassiõe, Elisabeth Otsa kirjutatud loo „Draakon katuselt“, mis pälvis loovjuttude konkursil 3. koha. Loo dramatiseeris 5.b klassijuhataja Katrin Mõttus ja lavastajaks oli Elisabeth ise.

Näidendite ja laulude vahepaladeks olid õppeaasta jooksul üles lindistatud videoklipid. Kevadpidu lõppes kahe klassi esituses kõlanud võimsa ja emotsionaalse lauluga „Inimene õpib kogu elu“.

 

Jalus