fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

5. klasside võistkond osales õpioskuste võistlusel

11.04.2019

5. klasside õpilastest kokkupandud võistkond osales edukalt Tallinna piirkondlikul õpioskuste võistlusel. Võiskonda kuulusid Sten Solovjov, Lota Natka, Annet Elizabeth Männama, Tristan Nikolajev ja Alex Liitmaa.

Tallinna õpioskuste võistluse piirkonnavooru pääses osalema 20 kooli, kes said 2019. aasta koolivoorus enim punkte. Tallinna piirkonnavoor toimus laupäeval, 6. aprillil.

Õpioskuste võistluse ülesannete lahendamine eeldas oskust kasutada teatmeteoseid, arvutit ja muid teabeallikaid ning oskust saadud teavet kasutada. Võistlus oli korraldatud töötubadena. Igas töötoas oli ülesannete lahendamiseks aega 25 minutit. Vajalik oli meeskonnatöö oskus. Tähelepanu tuli pöörata ka vastuste vormistamisele ja viitamisele.

Õpilased omandasid koostöökogemuse ja said kogeda võistlusmomenti teiste Tallinna koolidega.

Jalus