fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

5. klasside võistkond osales õpioskuste võistlusel

16.03.2018

Meie kooli 5. klasside võistkond osales edukalt Tallinna piirkondlikul õpioskuste võistlusel. Võiskonda kuulusid Jan Alex Alla, Karl Kingsepp, Matteus Nisula, Rihard Rannamets ja Timur Solovjov.

Tallinna piirkonnavoor toimus laupäeval, 10. märtsil. Tallinna õpioskuste võistluse piirkonnavooru pääses osalema 25 kooli, kes said jaanuaris toimunud koolivoorus enim punkte.

Õpioskuste võistluse ülesannete lahendamine eeldas oskust kasutada teatmeteoseid ja muid teabeallikaid ning oskust saadud teavet kasutada. Võistlus oli korraldatud töötubadena, kus igas töötoas oli ülesannete lahendamiseks aega 25 minutit. Vajalik oli osata töötada meeskonnana. Tähelepanu tuli pöörata ka vastuste vormistamisele ja viitamisele.

Jalus