fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

6.–9. klassidele toimus moeshow „Aeg”

05.04.2019

13. märtsil toimus 6.–9. klasside õpilastele esimest korda moeshow, mida korraldasid 8.a klassi õpilased Evelin Naptal, Sabine Liisa Pärn ja Brigita Arabella Kilp oma loovtöö raames.

Kõik klassid tulid välja originaalsete ja põnevate moekollektsioonidega, mis kujutasid eelmise sajandi kümnendite moodi. Taustale oli valitud ka etteastega sobiv muusika.

Kohtunike laua taga hindasid kollektsioone käsitööõpetaja Anneli Mataloja, geograafiaõpetaja Meelis Muuga ning õppejuht Külli Natka. Žürii hindas kolme kriteeriumi järgi: originaalsus ja loovus, kvaliteet ja üldine esitlus, mille alla käis ka modellide kõnnak ja muusikavalik. Iga klass andis oma moedemonstratsiooni järel lühikese kommentaari.

Üritust sponsoreeris kosmeetikatoodete firma Turbliss, kes pani välja 100 euro väärtuses auhinnad kohtunike ning publiku lemmikule. Publiku lemmikuks valiti 9.a klass ja žürii lemmikuks sai 6.a klass. Õpilaste tagasiside oli positiivne ja ehk toimub üritus järgmisel aastal uuesti.

Jalus