fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

6.a klassi õpilased võtsid osa kirjanduslikust mälumängust

19.10.2017

11. oktoobril toimus Teatri- ja Muusikamuuseumis kirjanduslik mälumäng, millest võtsid osa 6.a klassi õpilased Saskia Sikk, Regina Uustalo, Liis Ambos, Kenneth Ruut ja Renee Žugov. Küsimusi esitati raamatute J. R. R. Tolkieni „Kääbik”, J. K. Rowlingu „Harry Potter ja tarkade kivi” ja James Krüssi „Timm Thaler ehk müüdud naer“ ning nende autorite kohta. Lisaks esitati kolm küsimust ka viktoriini korraldavate asutuste – Lastekirjanduse keskuse, Teatri- ja Muusikamuuseumi ja NUKU teatri kohta. Küsimused olid õpilaste sõnul kohati päris keerulised.

Mälumängust said õpilased näiteks teada, et J. K. Rowling on kirjutanud ka pseudonüümi Robert Galbraith all või mida kujutab endast Nukitsa konkurss. Kokku osales mälumängu eelvoorus 16 võistkonda ja see toimus samaaegselt kolmes asutuses.

 

Jalus