fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

6. klassi õpilane Mirtel andis külalistundi Tallinna Inglise Kolledži 2.k klassile

28.01.2019

Esmaspäeval, 21. jaanuaril andis Audentese erakooli 6.a klassi õpilane Mirtel Montvila külalistundi Tallinna Inglise Kolledži 2.k klassile. Tunni teemaks oli „Kuidas kutsuda abi ning tegutseda hädaohu korral?“.

Inglise Kolledži 2.k klassi klassijuhataja Mailis Ostra võttis Mirteliga ühendust, kuna oli kuulnud Mirteli esinemist 2018. aasta suvel toimunud Arvamusfestivalil. Mailis Ostra sõnul on oluline, et nendel teemadel räägitakse juba väga varakult ning noorelt noorele õppimine ja õpetamine toimib mõnikord isegi paremini kui täiskasvanute selgitamised.

Arvamusfestivalilt saadud kogemuse põhjal, kuhu Mirtel kaasas oma ala spetsialiste ja juhtis arutelu „Julgus aidata“, koostas ka Mirtel oma esitluse. Mirtel jäi ise tunniga väga rahule ning sai ka oma elu esimese õpetamiskogemuse.

Jalus