fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

6. klassi õpilased võitsid kokapoiste konkursil I koha

05.04.2019

27. märtsil toimus Pirita Majandusgümnaasiumis Kokapoiste konkurss 2019, mille teemaks oli „Brasiilia – jalgpall, sambakarneval …”

Võistlus toimus neljas vanuseastmes. Meie koolist osales 4.–6. klassi vanuseastmest Jan Alex Alla 6.a klassist ja Karl Kingsepp 6. b klassist. Konkursi üheks eesmärgiks oli tervisliku toitumise ja kokanduse populariseerimine ning Brasiilia rahvusköögi tutvustamine.

Poiste 2-liikmelised võistkonnad pidid 30 minuti jooksul paaristööna valmistama oma valitud retseptide järgi teemakohased road, need kenasti serveerima ja seejärel ühe minuti jooksul esitlema oma rooga. Žürii hindas toidu valmistamise käiku, võistlejate koostööd, toidu maitset, loovust toidu esitlemisel ning võistkondade ühtset tervikut.

Meie tublid poisid saavutasid oma vanuseklassis I koha!

Jalus