fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

6. klassid külastasid Big Bang muusikafestivali

29.11.2019

6. klassid osalesid novembrikuus esimest korda Eestis toimunud Laste- ja noortemuusikafestivalil „Big Bang Tallinn 2019 Youth Music festival“. Tegemist oli paaripäevase üritusega, kus meie õpilased said osa kaasahaaravast kehapillide showst „Music in Motion”, kus esinesid muusikud Prantsusmaalt. Kolm esinejat tegid laval muusikat kasutades selleks kehaga tekitatud rütmi, erilisi kõlasid, ka kitarri ning klahvpilli. See, et kogu tegevus omavahel hästi kokku kõlama hakkaks, võis olla pikaajalise harjutamise tulemus. Kontsertetenduses oli kokku pandud muusika, näitlemine ja ka huumor, mis tegi sellest huvitava ja omanäolise vaatamise.

Kontsertetenduse eel sai uudistada Kultuurikatla põneva atmosfääriga festivali ala näitustel muusikalisi installatsioone.

Õpilaste muljed:
„Mulle meeldisid valgusefektid ja tuttavad liigutused.”
„Mulle väga meeldis, sest ,muusika oli väga lahe. Etendus oli kohati naljakaski.”
„Väga põnev oli jälgida, kuidas esinejad üheaegselt rütmiliigutusi tegid.”
„Mulle meeldis lõpp, kui olime ära plaksutanud, siis tehti koos publikuga rütmi!”
„Hea oli vaadata rõõmsaid esinejaid!”
„Sellisel kontsertetendusel ma pole kunagi käinud, aga nüüd tekkist tahmine kunagi veel midagi sellist näha!”
„Kontserdi tegi huvitavaks see, et see ei olnud ühel teemal, vaid teemad ja meeleolud muutusid!”

Jalus