fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

6. klassid külastasid vene muuseumi näitust

22.01.2020

6. klassid külastasid Tallinnas Vene muuseumi ajaloonäitust „KOOLITUND, VAHETUND: vene haridus Tallinnas 1715–1944″ koos vene keele õpetajatega Jelena Panfilova ja Olga Tennoga. Rännakul aegadetagusesse kooli leidis igaüks endale midagi tuttavat ja lähedast. Ajavahemikku aastast 1715 kuni 1944 mahuvad mitmed ajastud.

Tunni käigus saadi teada, kuidas ja mida õpiti 200 aastat tagasi. Millised koolid asusid tol ajal Tallinnas ja milleseid õppeaineid õpiti. Oli huvitav, mida kirjutati päevikusse ja milline oli ühe tavalise koolikoti sisu. Õpilased said lahendada põnevat 200 aasta vanust kooliülesanet ja võrrelda, kas koolis käia oli võrreldes tänapäevaga kergеm või raskem.

Vene kooli ajaloo kaudu puututi kokku ka koolielu argipäevaga, mis on mõistetav kõigile, kes õppisid ja õpivad. Ühtlasi räägiti siinse vene kogukonna ajaloost. Õpilastele tutvustati siinse venekeelse hariduse ajalugu.

Muljed näitusest:
Triine: Muuseumis oli tore. Vaatasime lühifilmi ja mängisime mänge. Meie juhendaja oli lõbus ja tore. Õppisime uusi sõnu ja saime teada, kuidas vanasti koolis käidi. Tegevust jätkus üheks tunniks ja igav ei hakanud.
Marcella: Muuseumis oli väga tore. Õppisime palju uusi sõnu, vaatasime lühifilmi, mängisime mänge. Meie juhandaja oli väga lahke ja tore. Vaatasime muuseumis ringi, kuidas vanasti koolis käidi. Muuseumis kõik mulle väga meeldis, oli huvitav ja lõbus kuulata.

Jalus