fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

7.–10. klassi õpilased osalevad „KoodiTunni“ projektis

17.12.2015

“KoodiTund“ (Hour Of Code) on rahvusvaheline algatus, mille eesmärk on julgustada kõiki inimesi üle maailma proovima teha algust programmeerimisega ja tunnetada, kui lõbus, kerge ja võimas see on.

„KoodiTundi“ peetakse maailma suurimaks õppimise sündmuseks, kus kogu tegevus on lahendatud mänguliselt ja programm valmib märkamatult.  Code.org lehel on valik erinevaid eestikeelseid mänge, kus kirjalike programmeerimise käskluste asemel kasutatakse graafilisi plokke.

Eelmisel aastal võttis „KoodiTunnist“ osa 100 miljonit õpilast enam kui 180 riigist. Osa saavad võtta kõik huvilised olenemata vanusest, erialast, senisest töökogemusest või muust näitajast.

Audentese 7.–10. klassi õpilased osalevad „KoodiTunni“ projektis juba teist aastat. See on hästi mänguline ja ühtviisi jõukohane nii tüdrukutele kui ka poistele. Eelmise aastaga võrreldes oli sel aastal valida oluliselt rohkemate mängude vahel, lisaks on mitmed mängud tõlgitud eesti keelde. Programmeerimine on tehtud õpilastele hästi jõukohaseks, paljud mängijatest  satuvad hasarti ja omandavad esimesed tõed programmeerimise vallast märkamatult.

Jalus