fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

7.a klassi õpilased osalesid venekeelse Scrabble mängu võistlusel

26.03.2019

22. märtsil toimus Tallinna Südalinna koolis mängu „Scrabble“ meistrivõistlused, kus osalesid meie kooli 7.a klassi õpilased Eveliina, Anna, Karina ja Polina.

Scrabble on maailma populaarseim sõnamäng, mille põhimõte on täheklotsidest sõnade moodustamine ja mida saab kasutada ka innovatiivse keeleõppe vahendina. See oli juba teine venekeelse sõnamängu võistlus Eestis, mis oli organiseeritud lastele, kes õpivad eesti koolis, aga oma igapäevaelus kasutavad vene keelt emakeelena. Meie kooli meeskond osales sellel võistlusel esimest korda. Võistlusel osales kokku 85 mängijat vene ja eesti koolidest.

Võistlused toimusid kahes vanuseklassis: noorem kooliosa (5.–7. klassi õpilased) ja vanem kooliosa (8.–9. klassi õpilased). Meie õpilased osalesid nooremas vanuserühmas, kus reeglina mängitakse 5 tuuri.

Esimesed mängijate paarid loositi, edasi võistlesid omavahel esimese mängu võitjad ja nii edasi, kuni iga vanuseklassi parima selgumiseni. Ühe mängu aeg oli limiteeritud – 30 minutit.

Edukalt mängisid Anna ja Polina, kes jõudsid 4. tuurini. Mäng meeldis meie osalejatele väga.
Anna Vunš: „Mäng oli väga põnev ning mõtlema panev, kuid mõnikord ka raske. Mängides saime teada palju uusi sõnu. Üritus oli hästi organiseeritud. Võistlused olid iseenesest lahedad.“

Jalus