fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

7.b klassi õpilased Peterburis

25.05.2018

Ühel maikuu nädalavahetusel käisid 7.b klassi õpilased koos oma klassijuhataja Sille Krooni, vene keele õpetaja Jelena Panfilova ja vanematega Venemaal Peterburis.

19. mail kell 8.00 väljus Tallinna Bussijaamast buss Tallinn-Peterburg. Reisiseltskond jõudis Peterburgi juba lõuna ajal. Kolm päeva elati kesklinnas Gribojedovi tänava külaliskorteris. Õhtul toimus huvitav laevasõit mööda kanalit Neva jõel, mis oli suurepärane võimalus tutvuda linna vaatamisväärsustega.

Järgmisel päeval külastati kuulsat Ermitaaži kunstimuuseumit. Õpilaste ülesandeks oli seal pidada eelnevalt ettevalmistatud ettekandeid Vene tsaaride ja tsarinnade kohta. Edasi jalutati kesklinnas ja tutvuti oluliste vaatamisväärsustega: Vaskratsaniku mälestussambaga, Isakijevskii kirikuga, Dvortsovaja väljakuga jne. Õhtul said kõik osa Maria teatris unustamatust balletietendusest nimega “Bahtšisarai purskkaev”.

Esmaspäeva hommikul oli kõigil pisut aega suveniiride ostmiseks ja pärast seda külastati imeilusat ja kuulsat Kazanski kirikut. Keskööl jõuti juba tagasi Tallinna bussijaama.

Suur aitäh 7.b klassile ja nende vanematele aktiivse osavõtu eest! Eriti suured tänud Loone Otsale reisi organiseerimise ja selle eest, et ta jagas oma suurepäraseid teadmisi Peterburist!

Jalus