fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

7. ja 8. klassid külastasid Rootsi ajaloomuuseumi koostatud tippnäitust „Viikingid: elu legendide taga“

27.11.2016

Neljapäeval, 24. novembril käisid 7. ja 8. klasside õpilased Rootsi ajaloomuuseumi koostatud tippnäitusel „Viikingid: elu legendide taga“.

7. klassi inglise keele tundides käsitletakse viikingite teemat põhjalikumalt. Kasutades seda haruldast võimalust, et viikingite lugu on toodud meile koju kätte, saime korraldada õppimist klassiruumist väljas. Kaks noort giidi rääkisid õpilastele inglise keeles reaalsete leidude taustal (kokku 550 eksponaati) lugusid ja aitasid meil viikingite kuldajastusse tagasi minna. Näitus andis põhjaliku ja müütemurdva ülevaate viikingite tegelikust elust ja mõjust tänapäeval.

Edaspidi jätkuvad arutelud klassis. Samuti valmistavad 7. klassi õpilased plakati viikingite elu puudutavatel teemadel, mida nad põhjalikult uurivad.

Jalus