fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

7. ja 8. klassid Narvas

08.06.2018

31. mail viibisid 7.a, 7.b ja 8.a klassi õpilased õppeekskursioonil Narvas. Narva on eriline ja kordumatu linn, kus mitmete sajandite vältel on kõrvuti elanud ja omavahel põimunud erinevad rahvad ja riigid – ka tänapäeval on siin käsikäes vana ja uus ning erinevad kultuurid. Geograafiline ja ajalooline Ida ja Lääne ristumine on kujundanud Narva eripära ja kordumatuse.

Ekskursiooni programm oli lõimitud vene ja eesti keele, geograafia, ajaloo ja loodusõpetusega. Õpilased tutvusid linna ajalooga ja vanade legendidega, külastasid Viktoria bastionit, jalutasid linnuses, kust avanes imepärane vaade meie naaberriigile. Sõidu ajal toimusid bussis viktoriinid. Kõiki üllatas soe ja sõbralik vastuvõtt. Õpilaste arvates oli päev muljetavaldav.

Jalus