fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

7. klassid käisid rahvusraamatukogus

25.09.2017

20. septembril käisid 7. klassi noored Eesti Rahvusraamatukogus. Kui seni olid paljud neist jõudnud Tõnismäel asuva maja teatrisaali VAT Teatri etendusi vaatama, siis seekord tutvuti kogu majaga. Tunni juhatas sisse kirjanduse programmiga õpetaja Katrin Raud, raamatukogus olid giidideks Mari-Ann Saar ja Airi Mürk.

Rahvusraamatukogu ülesanne on säilitada kogu eestikeelne kirjandus. Seitsmendikud said teada fakte ajaloost, aga ka tänapäevastest raamatukogu kasutamise võimalustest. Paljusid üllatas, et raamatukogus võib käia ka niisama aega veetmas ja arvutiga mängimas.

Muljet avaldasid maja eriline arhitektuur ja muusikasaal, kus oli väljas näitus omanäolistest vinüülplaatidest. Põnev kogemus oli hoidlate pikkades koridorides sobivat raamatut otsida.
Lisaks raamatukogule tutvusid noored ka E. Viiralti teostega. Kaasa saadi teadmine, et nii inimeste magamistoa kui ka raamatukoguhoidla sobivaim temperatuur on 18 soojakraadi.

Jalus