fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

7. klassid vaatlesid õppekäigul lindude rännet

24.10.2018

12. oktoobril käisid 7. klassid Matsalus vaatlemas lindude rännet. Peale pikka bussisõitu algas õppepäev Penijõe mõisahoones, kus asub Matsalu rahvuspargi keskus ja kus õpilastele näidati filmi Matsalu linnuriigi aastaaegadest, mida on kokku suisa 7. Filmile järgnes lisainfo otsimine muuseumist nii lindude, loomade kui Matsalu ajaloo kohta. Peale väikest kehakinnitust suunduti Matsalu lahe äärde Keemu vaatetorni juurde, kus kõigile jagati kätte binoklid ja toimus linnuvaatlus.

Õpilaste ülesandeks oli kirja panna võimalikult palju linnuliike, keda sel päeval mere ääres nähti. Kõige rohkem jäi silma valgepõsk-laglesid, kelle arv ulatus sadadesse, kui mitte tuhandetesse. Samuti oli näha sinikaelparte, kiivitajaid, kühmnokk-luikesid ja erinevaid kajakaid. Haruldasematest kohalikest lindudest kohati merikotkast ja hõbehaigrut. Sügis näitas sel päeval oma parimat palet ja kõik said nautida õuesõpet mõnusas päikesepaistes.

Jalus