fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

7. klasside ühistegevused detsembris

18.12.2018

Sel aastal algasid 7.a ja 7.b klassil jõulud juba päris varakult. Juba detsembri alguses meisterdati õpetaja Anneli Mataloja ja klassijuhatajate abiga kooli õppeköögis maitsvaid trühvleid. Paariks nädalaks jäid need külmkappi õiget pühadeaega ootama. Neist trühvlitest saavad jõulupakid, mis viimasel koolipäeval klassis jagamisele lähevad.

Mõned päevad enne jõuluvaheaega viis neid tee Raevangla fotomuuseumisse vanalinnas. Iidses üle 600 aasta vanas vanglahoones oli neil ekskursioon fotograafia ajaloo teemadel ja saadi teada, kuidas see on arenenud hõbeplaatidele tehtud esimestest hirmkallitest fotodest tänapäevani, kus pea igaüks saab oma nutitelefoniga fotograaf olla. Ajalooülevaatele järgnes tsüanotüüpia töötuba, kus sai kujundada jõulukaardi spetsiaalsele paberile kasutades UV-valgust, rauasisaldusega kemikaale ja muidugi enda fantaasiat. Tulemused olid imeilusad ja kindlasti nii mõnigi neist töödest läheb sel aastal jõulukaardina lähedastele.

Jalus