fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

8.a klassi õpilane saavutas 3. koha käsitööolümpiaadil

06.04.2023

17. märtsil toimus Kadrioru Saksa Gümnaasiumis käsitöö-ja kodunduse piirkonnavooru olümpiaad. Selle aasta käsitööolümpiaadi teema oli „Materjalid kui ressurss”. Olümpiaad koosnes kahest osast: teooria tundmisest ja praktilisest loovülesandest. Loomingulise ülesande puhul tuli valmistada väike ese, mille puhul hinnati kavandamist, originaalsust, funktsionaalsust, praktilisust, kasutuskõlblikkust ja teostuse kvaliteeti.

Käsitööolümpiaadil osales 14 õpilast. Nende hulgas saavutas meie 8.a klassi õpilane Loore 3. koha. Loore juhendajaks oli käsitööõpetaja Anneli Mataloja.

Loore tagasiside käsitööolümpiaadi osavõtust:
„Kui käsitööõpetaja mulle alguses käsitööolümpiaadist rääkis, siis tundus see mulle hirmutav. Ma olin alati arvanud, et olümpiaadid on väga hirmsad ja seal ei või midagi sassi minna. Aga nüüd, kui olen seal osalenud, arvan ma sellest teisiti. Olümpiaadiks valmistudes, lugesin ja vaatasin õpikust ning internetist läbi materjaliõpetuse osa. Seda teooriaosa ma kõige rohkem kartsin ka. Mõni küsimus tunduski olümpiaadil keeruline. Tegelikult kui küsimused käes, siis hakkas mul juba kergem. Peale teooriaosa oli meil väike paus ja peale pausi algas loominguline osa. Meile tutvustati ülesannet, näidati ära kust leiame materjalid ja töövahendid ning siis saimegi alustada kavandamisega. Pidime kavandama väikese lahttasku ja selle oma äranägemise järgi kujundama ja valmistama. Tegelikult oli minu esimene olümpiaadil käimine huvitav ja vajalik kogemus. Arvan, et osavõtt ja uue kogemuse saamine ongi kõige tähtsam. Mul ei onud kaotada mitte midagi, ainult võita.”

Jalus