fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

8.a klassi tüdrukud osalesid vene keele võistlusel

24.01.2020

Laupäeval, 11. jaanuaril toimus Peetri koolis vabariiklik vene keele võistlus 7.–8. klassidele „Русский язык – это просто и легко!”. Sellel aastal ootas osalisi kaasahaarav reis Peterburi.

Selleaastane võistlus oli pühendatud Peterburi vaatamisväärsustele. Õpilastel oli võimalus käia virtuaalsetel ekskursioonidel tuntuimates muuseumides ja meenutati tuntud vaatamisväärsuste ja sildade nimesid. Ülesanded olid väga eriilmselised: piltmõistatused, viktoriinid, sõnade otsimine ja koostamine. Vene saatkond Eestis valmistas auhinnalistele kohtadele erilised kingitused – spetsiaalsed raamatud Peterburi kohta.

Kaotajaid sellel konkursil ei olnud! Kõik osalejad said kingikoti hea, parema ja huvitavaga ning sellele lisaks hunniku positiivseid emotsioone. Meie kooli esindasid 8.a klassi õpilased Polina ja Karina. Polina saavutas 4. koha ning teda juhendas vene keele õpetaja Olga Tenno. Karina saavutas 10. koha ning teda juhendas õpetaja Jelena Panfilova. Ürituses osales kokku 53 õpilast erinevatest koolidest.

Jalus