fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

8.b klassi õpilane osales käsitöö ja kodunduse olümpiaadil

04.04.2019

22. märtsil toimus Kadrioru Saksa Gümnaasiumis käsitöö ja kodunduse olümpiaadi piirkonnavoor 8.–9. klassi vanuseastmele. Meie koolist osales olümpiaadil 8.b klassi õpilane Hele-Riin Pappel ja saavutas seal 3. koha.

Kodunduse olümpiaadi teemaks oli „Bakterid ja seened köögis”, mis koosnes omakorda kolmest osast. Esimeseks oli teoreetiline osa (45 min), kus õpilased said näidata oma teadmisi kirjaliku testi täitmisel. Teine osa (1h 20 min) oli juba praktiline. Seal pidid võistlejad valmistama kõigepealt pärmitaigna ning seejärel küpsetama sellest maitsvaid küpsetisi. Kolmas osa oli kodune ülesanne, kus õpilane pidi arvutiga kujundama plakati teemal „Seen ja bakter meie toidulaual”. Hele-Riin ütles ise osalemise kohta, et olümpiaad oli tema jaoks huvitav ja kindlasti kasulik kogemus.

Jalus