fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

8. klassi õpilased käisid Ehituskooliga tutvumas

11.06.2019

8. klassi poisid ja tüdrukud käisid tutvumas õppeaasta viimaste käsitöö ja tehnoloogiaõpetuse tundide ajal Tallinna Ehituskooliga. Saatjateks olid õpetaja Anneli Mataloja ja Allan Haak.

Tutvustati kooli ajalugu, õppe ülesehitust, õpetatavaid erialasid ja nende rakendusvõimalusi igapäevaelus ning tööelus. Õppida saab Tallinna Ehituskoolis nii kindlat eriala, kui ka omandada eriala ja keskharidus koos. Õpe on integreeritud praktikaga, mis on proportsionaalselt kolme aasta peale ära jaotatud. Praktika osa maht on pool kogu õppeks ettenähtud ajast. Mõne õpilase imestus oli üsna suur, kui kuulsid, et selles koolis on võimalik õppida täiesti tasuta ja kui olla väga tubli õpilane, siis makstakse isegi stipi näol peale ka. Ning, et oma eriala praktika on võimalik tublimatel erinevate koostööprojektide raames sooritada ka välisriikides ja ka seda täiesti tasuta. Tutvustati erinevaid õppeklasse ja näidati töid, mille õpilased olid oma kätega valmistanud. Kooli tehniline baas ja töövahendite valik oli muljetavaldav. Klassid ja tööruumid on piisavalt ruumikad, et müüri või ahju laduda või siis väike maja ehitada. Ehituskool on Tallinna kutsekoolide seas üks tugevamaid koole ning igal aastal saavad õpilased oma eriala võistlustel esimesi kohti mitmetel erinevatel erialadel.

Jalus