fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

8. klassi õpilased osalesid Euroopa statistikavõistlusel

21.03.2019

8. klassi õpilased Brigita Arabella Kilp ja Evelin Naptal osalesid Euroopa statistikavõistlusel. Neid juhendas matemaatikaõpetaja Ülle Hanni.
Õpilaste Euroopa statistikavõistluse Eesti riigisisene võistlus koosnes kahest voorust. Esimeses voorus tuli lahendada kolm veebipõhist testi. Teise vooru pääsenud võistkonnad tegid statistilise uurimuse, milleks kasutati mahukat korraldaja etteantud andmestikku.

Õpilased lõpetasid I vooru edukalt ning said ka hea tulemuse võistluse II voorust. Võistlustelt saadi hea kogemus ning tüdrukute sõnul õppisid nad otsima statistikaameti kodulehelt infot, aega planeerima, koostööd tegema, suure infohulga seast valima infot, millest kokkuvõtet teha ning mahukast tekstist infot leidma.

 

Jalus