fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Kaheksanda klassi õpilased esitlesid loovtöid

26.05.2017

5. mail kaitsesid Audentese valges saalis kaheksandad klassid loovtöid. Komisjoni kuulusid õppejuht Külli Natka, klassijuhatajad Tiina Annuk ja Katrin Raud, matemaatikaõpetaja Ülle Hanni ning psühholoog Kaisa Linnamägi. Pealtvaatajateks olid klassikaaslased, juhendajad, lapsevanemad ja seitsmenda klassi õpilased, kes omandasid kaitsmisel järgmiseks aastaks kogemusi.

Esitleti 30 tööd eri valdkondadest: oli loodusteaduslikke uuringuid taimede kasvamisest, kalade värvusest ja nätsu magusainetest; oli üritusi alates helkuripäevast ja võimlemispäevast kuni spordivõistluste korraldamiseni; oli ka filme õnnelikkusest ja purjetamisest ning raamatuid, maale ja käsitööd.

Iga õpilane oli ette valmistanud esitluse, milles põhjendas oma teemavalikut, kirjeldas töö käiku ja analüüsis tehtut.

Esiletõstmist väärib projekt „Munast kanani ja kanast munani“, mille käigus 8.a klassi õpilane Ella Miina Koger haudus inkubaatoris munadest kanasid ja jälgis aasta jooksul nende arengut. See töö hakkas silma ka seitsmenda klassi noortele.

Enamik esinejaid ütles, et nad õppisid loovtööd tehes aega planeerima ja said aru, kui oluline on pikema protsessi kavandamine.

 

Jalus